czwartek, 5 lipca 2012

początki

Siema, elo, 5, cześć, czy jak kto woli, jest 23:57 i naszła mnie chęć na stworzenie bloga poświęconego życiu "e-" hmm, głównie będziemy zajmowali się nowościami ze świata gier, sprzętu komputerowego, ale nie zabraknie też nowinek ze świata gadżetów jak i codziennej elektroniki, no to cul ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz