sobota, 14 lipca 2012

GTA V - 2 nowe screeny !!!

Udzielając odpowiedzi na pytania fanów na swoim oficjalnym blogu Rockstar nieoczekiwanie udostępnił dzisiaj aż dwa nowe screeny z GTA V. Udowodnili tym samym, że gra istnieje i ciągle nad nią pracują - tak na wypadek, gdybyście o tym nie wiedzieli i potrzebowali potwierdzenia.

Przedstawiciel Rockstara stwierdził, że jego firma zawsze udostępniała materiały ze swoich gier w sporych przedziałach czasowych i wciąż mają zamiar działać w ten sposób. Dlatego nie powinniśmy spodziewać się żadnego trailera w najbliższej przyszłości i zostajemy z dwoma screenami.
 Oto one :

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz